خلاصه داستان فصل اول سریال the flash فلش


خلاصه داستان فصل اول سریال فلش 

 the flash

the flash - Synopsis first season of the serial flash

دانلود-سریال-the-flash

the flash - season 1

بری آلن یک دانشمند جوان هستش که توی یازده سالگی مادرش توسط یه موجود بسیار عجیب به قتل میرسه ! 
پلیس سنترال سیتی به اشتباه پدر بری رو به عنوان مظنون اصلی میشناسن و دستگیرش میکنن اما بری میدونه که پدرش بیگناه هست و به همین دلیل متخصص بررسی صحنه جرم پلیس میشه تا بتونه با جمع اوری دلایل منطقی برای شب قتل مادرش ، پدرش رو از زندان بیاره بیرون !
گفتنی هست که از همان دوران کودکی پیش دوست پدرش جو وست که پلیس سنترال سیتی هست و دخترش آیریس زندگی میکنه و بزرگ میشه !
توی سال 2014 بری بر اثر یه انفجار شتاب دهنده ذرات اتمی ازمایشگاه استار حدود نُه ماه میره توی کما و زمانی که بیداره میشه تغییراتی رو حس میکنه و قدرتی بسیار خارق العاده و عجب درونش شروع به رشد میکنه که اون رو تبدیل به سریع ترین ادم روی زمین میکنه که بعد ها به فلش معروف میشه !
در ادامه سریال بری آلن با سه دانشمند ازمایشگاه استار ( دکتر هریسون ولز ، کیتلین اسنو ، سیسکو رامون) اشنا میشه که جزو شخصیت های اصلی سریال هم هستند ! اما باید بدونید که بری تنها شخصی نیست که قدرت های ماورایی به دست اورده ، چرا که بر اثر انفجار شتاب دهنده یه موج عجیب به انسان های دیگه هم برخورد کرده که متاسفانه اکثرا انسان های شرور و بدی هستند که ملغب به فراانسان میشن بری هم برای متوقف کردن اونها از سرعت خودش استفاده میکنه !
به مرور زمان و با دنبال کردن سریال یه جریانات درباره اون شب قتل مادر بری معلوم میشه ، دکتر ولز در اصل شخصی به نام ایبار قاون هستش که از آینده اومده و 10 سال بعد از دشمنان سر سخت فلش میشه ! دکتر ولز یا همان ایبار ثاون هم قدرتی شبیه به فلش داره  اما به دلیل تمرین و تمرکز بیشتر از فلش سریع تر هست و در ادامه سریال به فلش معکوس معروف میشه ! 
ایبار ثاون برای نابودن کردن بزرگترین دشمنش که بری الن هست در زمان سفر میکنه و سعی میکنه در زمان کودکی بری اون رو نابود کنه اما بری الن بزرگسال هم اون رو دنبال میکنه و خودش رو در کودکی نجات میده اما متاسفانه ایبار ثاون عصبانی میشه و مادر بری رو میکشه اما همان شب میفهمه که قدرتش تقریبا از بین رفته و توان برگشت به اینده رو نداره به همین دلیل در زمان گذشته گیر میکند و برای سفر در اینده باید صبر کنید تا بری بزرگ بشود سپس سرعتش رو ازش بگیره تا بتونه برگرده به زمان خودش !
اما بزرگترین مشکل اینجا پیدا میشه که ایبار مادر بری الن رو کشته و هرگز احتمال تبدیل شدن بری به فلشوجود نخواهد امد به همین دلیل دکتر ولز رو پیدا میکنه و اون رو میکشه تا بتونه دستگاه شتابدهنده ذرات رو دوباره بسازه و بری رو به فلش تبدیل کنه !
در ادامه که بری به گذشته سفر کرده تا بچگی خودش رو نجات بده یه تداخل زمانی به وجود میاد و یه بری الن بزرگسال دیگه درحال نجات بچگیش هست و به بری الن بزرگسال جدیدتر میگه که مادرش رو نجات نده چرا که مشکلاتی به وجود میاد ....
در اخر فصل هم ایبار که با فلش درگیر شده مجبور به گروگان گرفتن نامزد ایریس که ادی ثاون هست شده ولی ادی در ادامه سریال متوجه میشه که جد اصلی ایبار ثاون هست و اگر خودش رو بکشه دیگه در اینده ایبار ثاون به وجود نمیاد و به همین دلیل خودش رو میکشه !
اما در عین حال دنیا در خطر بسیار بزرگی قرار میگیره و سیاه چاله ی بزرگی به نام تنگینگی به وجود میاد و بری الن باید دنیا رو نجات بده .....

خلاصه داستان فصل اول سریال فلش

 theflash.blog.ir,اسپول فصل اول سریال, فلش, خلاصه داستان سریال فلش, خلاصه داستان فصل اول سریال فلش ,دانلود سریال the flash ,دانلود فصل اول سریال فلش ,سریال ,the flash سریال فلش,فصل اول سریال,the flash
منبع :download.blog.ir